Informacje o firmie Syntol

SYNTOL specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie sprzedaży i dystrybucji produktów z branży motoryzacyjnej. Zaopatrujemy sklepy, warsztaty, bazy transportowe, firmy budowlane, sektor rolniczy w środki smarne, oleje, płyny eksploatacyjne.
Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę asortymentu wysokiej jakości, większości wiodących producentów renomowanych marek, są to m.in.:
• Oleje (m.in. oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, oleje przemysłowe);
• Smary półpłynne i stałe;
• Płyny eksploatacyjne (m.in. do chłodnic, hamulcowe, do spryskiwaczy);
• Chemia samochodowa (m.in. do tapicerki, kokpitu, karoserii, felg i opon a także do mechaniki; zapachy);
• Akcesoria (m.in.: kleje i silikony, żarówki, wycieraczki, rękawice, buty ochronne i wiele innych).

Oferowane przez SYNTOL marki oraz ich przykładowa gama produktów:
CASTROL:
Oleje silnikowe; oleje przekładniowe do manualnych i automatycznych skrzyń biegów; oleje do mostów napędowych i przekładni głównych; płyny do układów chłodzenia; płyny hamulcowe; smary; produkty do pielęgnacji; produkty specjalne i inne
MOBIL:
Oleje silnikowe, ; środki smarne; produkty specjalne
TOTAL:
Oleje silnikowe; oleje przekładniowo-hydrauliczne; oleje wielofunkcyjne; płyny do chłodnic; do układów zawieszenia, hamulcowe, smary
ELF:
Oleje silnikowe do manualnych i automatycznych skrzyń biegów; oleje do motocykli; oleje do skuterów; oleje dodatkowe; płyny hamulcowe; smary plastyczne.
SHELL:
Oleje silnikowe
VALVOLINE:
Oleje silnikowe; oleje przekładniowe; oleje hydrauliczne; czynniki chłodnicze; płyny hamulcowe i sprzęgłowe; płyny do układów wspomagania; środki do czyszczenia, smarowania i konserwacji; środki czyszczące do paliw i układów paliwowych. smary stałe i inne.
MANNOL:
Oleje silnikowe; oleje przekładniowe; środki i dodatki do oleju, paliwa i systemów chłodzenia; płyny hydrauliczne; płyny hamulcowe; płyny chłodzące; stałe smary z dodatkami; produkty do pielęgnacji wnętrz; zewnętrznych szklanych powierzchni i komory silnika.

ORLEN:
Oleje silnikowe; oleje przekładniowe; oleje wielofunkcyjne; oleje dla leśnictwa i ogrodnictwa; oleje do układów hydraulicznych; autokosmetyki; płyny hamulcowe; płyny hydrauliczne; płyny eksploatacyjne; płyny uzupełniające i dodatki; smary.
LOTOS:
Oleje silnikowe; oleje przekładniowe; oleje i smary dla rolnictwa; środki smarne dla przemysłu; kosmetyki i płyny eksploatacyjne.

Długoletnie doświadczenie w branży pozwala nam na elastyczne i indywidualne podejście do klienta. Wszelkie warunki współpracy ustalamy wg potrzeb nabywcy.

Dostawy towaru wraz z rozładunkiem realizujemy niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Działamy na terytorium województwa świętokrzyskiego i okolic. Po wcześniejszym uzgodnieniu realizujemy również wysyłkę towarów poza rejon działalności.