Strona

Płyny hamulcowe

Jednym z najważniejszych układów w pojeździe jest układ hamulcowy. Prawidłowo funkcjonuje tylko wtedy, gdy poziom płynu hamulcowego jest regularnie kontrolowany. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i innych wybierając jeden z oferowanych przez nas płynów stosowany w układach hamulcowych różnych producentów. Posiadamy m.in. Da 1, R 3, Dot-3, Dot-4, Dot-5.1 i inne.

Płyny do wspomagania układu kierowniczego

Płyny do wspomagania układu kierowniczego

Układ wspomagania kierowniczego wymaga okresowego uzupełniania w nim płynu. Zalecany jest do układów wszelkiego rodzaju pojazdów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, posiadamy w ofercie również płyny do wspomagania układu kierowniczego.

Płyny do chłodnic samochodowych

Płyny chłodnicze

Prawidłowe działanie układu chłodniczego uzależnione jest od odpowiednio dobranego płynu do chłodnic. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości koncentraty płynów do chłodnic oraz gotowe do zastosowania, takie jak PETRYGO, BORYGO, GLIXOL G12, PRESTONE.

Płyny do spryskiwaczy

Płyny do spryskiwaczy

Idealny płyn do spryskiwaczy to taki, który domywa nawet najbardziej zabrudzone szyby samochodu. Wybierz z naszej oferty płyn do spryskiwaczy szyb oraz reflektorów letni lub zimowy, popraw komfort jazdy ale przede wszystkim zwiększ bezpieczeństwo na drodze.

AdBlue roztwór mocznika 32,5% 1L

Płyny AdBlue

Ad Blue to dodatek stworzony specjalnie dla samochodów z katalizatorami, stosowany jako reduktor szkodliwych dla środowiska tlenków azotu. Stosowanie go pozwoli na spełnienie norm w zakresie emisji spalin https://polskiekasynoonline.com/.